Informace o nás

Dovolujeme si vám nabídnout naše dlouholeté zkušenosti s výchovou a výcvikem vašich čtyřnohých miláčků.

Věnujeme se výcviku metodikou tzv. "pozitivní motivace", tj. potvrzování žádoucího chování. Také vás seznámíme
jak pejska motivovat, jak ho odměňovat, jak posilovat vzájemnou vazbu nebo na ní začít pracovat.
V základním kurzu se naučíte základy a následně máte možnost pokračovat a zdokonalovat se.
Do výcviku vkládáme různé prvky her a motivačních cvičení.

 

PŘEDSTAVUJEME SE

 
Jaromíra Sojková

Majitelka psí školy ELSA. Hlavní výcvikářka. Aktivně se věnuje výcviku všech plemen psů. 

Vedoucí a organizátorka výcvikových táborů a víkendů.
Správce kynologického centra CANIS ANIMA
Předsedkyně ZKO Žižice. Účastnice mnoha kynologických závodů. Se svojí dcerou se aktivně věnuje chovu salašnických psů v CHS Queen Elsa. Poradce chovu KŠSP o.s., členka redakční rady KŠSP o.s. Složeno mnoho zkoušek z výkonu, výcvik vodních záchr. prací, absolventka kynologických školení a seminářů, kynologický konzultant.
Specializuje se na výcvik formou hry a potvrzování chování (pozitivní motivace) a sportovní výcvik podle řádů KJ Brno, NZŘ, MZŘ.
Markéta Sojková

Hlavní výcvikářka na výcvikových táborech a víkendech.  Aktivně se věnuje vystavování psů  (úspěšně prezentovala řadu šampionů více zemí i interšampionů). 
Pracuje ve firma VAFO-BRIT Chrášťany (český výrobce krmiv pro psy a kočky). Majitelka CHS Queen Elsa - chov BSP, APZ. Výcvikářka v psí škole a školce Elsa. Má splněno mnoho zkoušek z výkonu. Účastnice řady kynologických závodů. Kynologický konzultant.
Připravila již celou řadu účastníků táborů a víkendů na zkoušky z výkonu a to velmi úspěšně.
Ing. Václav Sojka

Absolvent zemědělské univerzity v Praze-Suchdole. Se zvířaty pracuje po celý svůj život, od maturity. Se svojí manželkou a dcerou se aktivně věnuje chovu psů v CHS Queen Elsa a Bohemia Bernica. S manželkou se podílí na pořádání výcvikových akcí - prodloužených víkendů, letních táborů nebo také aktivní letní dovolené se psy. Zúčastňuje se kynologických akcí a výstav různých úrovní. Věnuje se výživě i výchově psů.
Hana Srbková

Dlouholetá členka ZKO Žižice. Mnohonásobná účastnice psích táborů a víkendů. Složeno několik zkoušek z výkonu, účastnice kynologických závodů. Povoláním učitelka na ZŚ. Pomáhá s výcvikem v psí škole a školce Elsa. Členka redakční rady KŠSP o.s.
Specializuje se na výcvik formou hry a potvrzování chování (pozitivní motivace) a na vzájemné hry mezi psovodem a psem.